Ürün İncelemeleri

Acer Aspire R11

Acer Aspire R11

Acer Aspire R11

Taşınabilirlik alanında piyasaya ürün çıkartan en başarılı üretici firma olan acer Aspire modeli olan R11 de hafiflik ve zariflik ön plana çıkıyor. Beyaz ve mavi renkte piyasaya sürülen Aspire R11 işlemci olarak intel’in yeni nesil dört çekirdekli Celeron ve Pentium işlemcileri kullanıyor. Kaldıki bu işlemciler performans ve güç tüketimi kıyaslamasında açık ara fark yaratan işlemciler olarak biliniyor. 11.6 inç ekran büyüklüğünde ve 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde olan üründe 4 GB kapasite sunuyor. İsteğe bağlı olarak kullanıcı 8 GB’a da çıkartabiliyor. HDD olarak 500 GB bir mekanik disk  içerisinde Microsoft’un en son çıkardığı Windows 10 sürümü ile kullanıcıya sunuluyor.

Micro SD kart okuyucu

802.11ac destekli Wifi adaptörü

Dört hücreli li-pol batarya

İle gelen donanımsal özellikleri arasında ise en çok göze batan 8 saatlik etkileyici bir çalışma süresine erişebiliyor. Ayrıca ürünün toplam ağırlığı 1.42 kg olması da etkileyici bir başarı olmasını sağlıyor.

Son zamanlarda bir çok üretici firmaların tercihi olan 360 derece dönebilen ekrana Acer R11 de bulunuyor. Böylece dilediğiniz zaman bilgisayarınızı adeta bir tablet gibide kullanılabilme özelliği de sağlıyor. Gövde kasası olarak çoğunda plastik kullanılsa da sağlamlık bakımından güven verici gözüküyor. Ekran da ise Gorilla Glass kullanılmış olması darbelere ve olası çizilmelere karşı ciddi bir koruma sağlıyor. Ayrıca 360 derece dönebilen ekran tablet niteliğinde kullanmak istediğinizde hoparlörlerinde yeri değişip ekran çevresindeki ses sistemlerine aktarılıyor. Fiyatı ise oldukça uygun acer bu ürüne 1200 tl istiyor. Bunun içinde acer.com.tr den ulaşabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER