Medya

Selfie çubuğunda Rekor kırıldı

Selfie çubuğunda Rekor kırıldı

Selfie çubuğunda Rekor kırıldı

İnsanların gün geçtikçe kurcalayıp bir ürünü nasıl ilginç hale getirdikleri artık günümüz teknolojisi sayesinde şaşırılacak bir durumdan çıktı. Eskiden yeni bir şey çıktığında ağzımız açık kalır bu nasıl yapılır diye hepimiz merak ederdik. Tabi teknolojinin getirdiği yeniliklerden biriside öz çekim oldu.  Günlük yaşantımıza birden giren bu yeni trendin birde rekoru kırıldı.

En uzun adam en kısa adam dili uzun adam mıknatıs adam gibi insani özelliklerin üstünde bir çok rekor denemelerinin yanı sıra teknolojik aygıtlarla da yaratıcı bir fikirle karşımıza guinnes rekoru çıkıyor.

Zooland adlı filmin ikinci serisinin tanıtımı olduğu sıralarda oyunculardan Ben Stiller cebinden tam tamına 8.56 metrelik selfie çubuğunu çıkartınca olanlar oldu. Dünyanın en büyük selfie çubuğu ile fotoğraf çekindikten sonra birde dünyanın en uzun selfie çubuğu sahip olma rekorunu da kırdı.

Üstelik Ben’nin bu durumdan sonra attığı tweet te bir hayli komik oldu. Dünyanın en uzun selfie çubuğu ile fotoğraf çekme rekoru kıran ben ; bu göründüğünden de daha zor diyerek hayranlarına gönderme yaptı.  Bu arada zoolander  sevenleri için zoolander 2 filmi 15 nisan 2016 da vizyona girecek. 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER