Yaşam

Teknoif.com da puan topla Hediye kazan

Teknoif.com da puan topla Hediye kazan

Teknoif.com da puan topla Hediye kazan

Teknoif.com da bu ay üye kayıtlarında gerçekleştirecek olan aktivite yeni başlayıp hosting bulamayan veya kendisine hosting bakımından sponsor arayan webmasterlar için olacaktır. Malumunuz üzere teknoif.com’un yeni açılmasından dolayı başlangıç için bazı webmaster forum sitelerinde yayınlanan referans numaraları ile ekstrandan üye kaydında avantajlar sağlanacaktır.

Peki nedir bu ücretsiz hosting olayı diye soracak olursanız eğer, üye olduktan hemen sonra başlayan ve sitede saklı duran bazı bölümlerden, yorumlardan elde edeceğiniz puanlar ile en yüksek puan kazanan ilk 10 üyemize 3 aylık sınırsız hosting dağıtacağız. Puanlama sisteminde herhangi bir şekilde reklamlarla tıklama gibi puan kazanma taktiği yoktur. Sadece açılışımızı şereflendirmek için yapılmış olan aktivite de üyelerimizin site üzerinde teknolojiyi yakından takip etmelerinin yanı sıra, eğlenceli vakitte geçirmeleri üzerinedir.

Yayınlanan makaleler ve yayınlanan içeriklerin arasında gezinirken beklemediğiniz bir anda puanınız iki katına belki de üç katına çıkacaktır. Diğer üyelerden daha fazla puan toplayıp ilk 10 üye arasına girebilirseniz eğer bu puan size bu ay için hosting diğer aylar için ise farklı hediyeler olarak dönecektir. Bu ay içinde verilecek olan hosting özellikleri ise şu şekildedir;

  • Sınırsız Alan
  • Sınırsız Trafik
  • Sınırsız Email
  • Sınırsız Mysql Veri tabanı
  • Sınırsız Subdomain
  • Türkiye Lokasyonu
  • Her ay ve hafta Yedekleme
  • HTML, DHTML, XML-XLS, AJAX, PHP 5.3
  • .htaccess Uyumlu
  • Türkçe Cpanel

Bu ayın sonunda yarışmanın bitmesinin ardından ödüller dağıtılır ve diğer ayın ödülün ne olacağı hakkında duyuru yayınlanır.

Puanlama Nasıl Çalışır?

Teknoif.com da gezinmeniz sırasında topladığınız puanların ikiye katlanması olası bir durumdur. Çünkü gizli sayfalarda daha çok puan kazanma veya puan verme özelliği vardır.  Bir başka puan kazanma yolu ise yorum yapmaktır. Yaptığınız her yorumdan (yorum yayınlansın veya yayınlanmasın) 50 puan kazanacaksınızdır. Ayrıca yorumlamada üye tarafından anormal bir aktivite yapıldığı saptandığı taktirde diğer üyelerin haklarını korumak için topladığınız yorumlar maalesef silinir. Tekrarlanması durumunda ise üyeliğiniz silinir.

Başka bir puan kazanma yolu ise arkadaşlarınıza önermekten geçiyor. Üye profil sayfanızda yer alan referans numaranız ile arkadaşınız veya yakınınız üye olduğunda incelenir ve 1000 puan alırsınız. Getirdiğiniz üye puan kazandıkça ise sizin puanınızda ona bağlı olarak artış gösterir.

Puan kazanmanın açık olan diğer yolu ise footer kısmında belirtilen iletişim mail adresine özgün makale ve ona özgün olarak da konuyla alakalı fotoğraf veya resim yollamanız durumunda içerik beğenilisin beğenilmesin 100 puan kazanırsınız. Yayınlanması durumunda ise +1000 puan daha cebinize alacaksınız demektir. Tabi makale gönderimi ile alakalı olarak da kurallarımız vardır. Ana yasal bir şekilde suç içeriği olmayan her makale yayınlanır. Fakat sizler tarafından gönderilen makaleler sizin sorumluluğunuz altında olduğu için herhangi bir durumda muhatap da sizsinizdir.

Genel olarak puanlarınız sizin için hediye kapılarını açan birer anahtar niteliğindedir. Teknoif.com adresini takip de kalın kazanın…

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER