Ürün İncelemeleri

ASUS Flip TP200 Hem Tablet Hem Dizüstü

ASUS Flip TP200 Hem Tablet Hem Dizüstü

ASUS Flip TP200 Hem Tablet Hem Dizüstü

ASUS'un ürettiği dizüstü veya tablete dönüşebilen dünyanın ilk 11,6 inç ekranı 2si birlikte bilgisayarı, 360 dereceye kadar dönen ekranı ve muhteşem tasarımı, her açıdan net görüntü ve açıdan zarafet sunmakta. ASUS, tablet veya dizüstüne dönüşebilen yenilikçi 2si bir arada bilgisayar ailesinin hafifliği ve inceliği ile öne çıkan ailenin yeni üyesi TransformerBookFlip TP200, göz alıcı zarafet ve taşınabilirlik arayanlara süper bir alternatif olarak ileri çıkmakta.

 

 

Windows 10 işletim sisteminin yüklü olduğu bilgisayar, çift çekirdekli Intel® işlemci. Özgün 360 derece dönen ekran ile kasa bağlantı noktası sayesinde geniş görüş açısını, merkezinden uzaktayken bile görüntüleyebilen bilgisayarın aşırı yüksek kaliteli IPS ekranı ise bu görüntülerin canlı görünmesini yada kontrast ayarının iyi olmasına yardımcı oluyor. Bununla Flip TP200 nasıl bir durumda olursa olsun bir çok insanla ekrandakileri paylaşmayı mükemmel duruma getirmektedir. Görüntü teknolojisi ASUS TruVivid ise parlak ortamlarda bile net ve canlı bir görüntü imkanı sunuyor.

TransformerBookFlip TP200, gümüş renkli kristal metal boyası ile kalabalık içerisinde tüm gözleri kendine çekiyor. Kullanılan boya yalnızca görünüme muhteşemlik katmakla kalmıyor bunun yanında çizilmelere karşı koruma da katarak sağlamlığınıda öne çıkarıyor.

 

Asus Transformer Book Flip TP200 review | Digital Trends

Asus Transformer Book Flip TP200 review | Digital Trends

Tüm gün tarzınız sizinle beraber

Bir A4 kağıdından bile daha küçük olan 11,6 inç ekranlı TransformerBookFlip TP200 şimdiye kadarki üretilen en ince, en kompakt ve en hafif BookFlip olarak dikkatleri kendine çekmektedir. Sadece 18,45mm’lik bir kalınlık ile 1,2kg’lık bir ağırlığı bulunan bilgisayar, yanınızda rahatlıkla götürülebilecek bir ürün olmasının yanında ister iş, ister paylaşım yapmak yada sadece rahatlamak için kullanılıyor.

 

Mod dizüstü ise çalışmak için çok ideal, çadır modu ile de paylaşımlar daha kolay artık. Stant modunda kullanıcı için film izleme cihazına dönüşmekte. Her an kullanışlı tablet modu ise Flip TP200’ün fazla hafif tasarımından güçünü alıyor. BookFlip TP200 8 saate kadar dayanan pil ömrü ile kullanıcılar Flip 200 hangi modunda olursa olsun daha çok çalışabiliyor, elektrik prizini gezmek daha az vakit alacak.

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER