Mobil Oyunlar

En iyi Mobil oyun WWE Immortals

En iyi Mobil oyun WWE Immortals

En iyi Mobil oyun WWE Immortals

Web sitemizin açılışından bu yana inceleme yaptığımız oyunları sizlerle teknoif.com da paylaşacağız. İncelemelerimize göre listede yerini  alan oyunlar teknoif.com tarafından incelenip en iyi mobil oyun olma statüsüne girmiş oyunlar olacaktır.

Hatırlatma yapmak gerekirse bunlar bizim incelemesini yaptığımız oyunlardır. Eğer sizde bir oyun önerirseniz onları da teknoif de yayınlarız. Oyun önermek için tek yapmanız gereken info@teknoif.com mail adresimize bir mail atmak olacaktır.

Şimdi gelelim ilk seçtiğimiz ve oynamaktan zevk aldığımız görseliyle hızıyla en iyi oyun WWE Immortalsdır.

5-6 sene önce Türkiye de en popüler oyun olma şerefini yaşayan oyun günümüzde dahi hala en iyi oyun olarak biliniyor. Ve hala dünyada binleri aşkın fanları olan oyun Amerikan güreşi dediğimiz WWE için çıkan fantastik ruhlu ve gayet iyi grafiklere sahip olduğudur.

Warner Bros yapımı olan WWE Immortals da John Cena ve Hulk Hogan gibi efsane dövüşçülerle oyun keyfi sunuyor. Oyunda bir takım kurup ortaklaşa rakiplerle dövüşüyoruz. En oyunda olduğu gibi bu oyunda da yükseltmeler mevcut. Tek modlu olmasının yanı sıra oyunda online mod da mevcut.

Oyun kahramanlarının birbirinden güzel özellikleri sayesinde kararsız kalacağınız ve oynamaktan zevk alacağınız güzel bir dövüş oyunu. Bu oyun özellikle dövüş sevenler için en güzel oyun. WWE yi yakında takip eden fan grupları oyunu çoktan indirmiş olmalıdırlar. 

Barcode ile indirme yapabilirsiniz!

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER