Uzay

NASA uzay Turizmi başlattı

NASA uzay Turizmi başlattı

Günümüzde Teknolojinin hızla gelişmesiyle uzay hakkında ki bilgi ve tecrübe kat sayımız hızla yükselişe geçti. Durulamayan bir hızla büyüyen teknoloji ya dünyanın sonunu getir yada dünyada artık insanlar parapsikoloji olaylarına girmeye başlar.

Günümüzde Teknolojinin hızla gelişmesiyle uzay hakkında ki bilgi ve tecrübe kat sayımız hızla yükselişe geçti. Durulamayan bir hızla büyüyen teknoloji ya dünyanın sonunu getir yada dünyada artık insanlar parapsikoloji olaylarına girmeye başlar. Bundan yüz sene önce teleskoplarla gökyüzüne baktıklarında içleri giden atalarımızın hayalleri günümüz teknolojisi ile mümkün oldu. Bide bunun yanına ışık hızına da ulaşılabilirse, artık dünyalılar uzaylıların başına dert olacak gibi görünüyor.

1960 lı yıllarda teknoloji savaşları konusunda ilk adımı ay da atan nasa, uzaya insanları sağ salim götürüp getirmesiyle bir ilk başarmıştı. Şimdilerde ise çok yoğun bir çalışmanın eseri olan astronotlara ikame olarak geliştirilen uzay araçlarıyla uzay turizmi yapmayı planlayan NASA günümüz teknolojisi ile bunu da başardı.  NASA büyük bir reklam firması ile ortaklaşa gerçekleştirdiği posterlerde uzaya turist çıkartacaklarını açıkladı. İşte birbirinden ilginç o 3 poster;


 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER