Medya

Kentleri Düşünen Teknoloji Fuarı

Kentleri Düşünen Teknoloji Fuarı

Antalya da düzenlenecek olan 6ncı Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı 16 Mart itibari ile ziyaretçilerini bekliyor

Antalya’da gerçekleşecek olan 6’ncı Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı 16 Mart tarihinde ziyaretçilerini bekliyor.

Fuardan önce Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Hakan Tütüncü, Pyramids Fuarcılık Ceosu Tolga Tezel, Anfaş Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Badak basın toplantısında bir araya geldi. Teknolojideki gelişmelerin gösterime çıkacağı fuar, 16-18 tarihleri arasında başlıyor.

Toplantıda Hakan Tütüncü, Fuarın Antalya’da hem kış hem de yaz turizmine önemli katkıda bulunacağını belirterek,  'Geçtiğimiz sene Arap coğrafyasından çok değişik katılımlar gerçekleşmişti. Bu sene bunun daha fazla üst düzeyde olacağını beklemekteyiz' diye konuştu. Tütüncü bu fuarın yerel belediyelere verilen hizmette son derece önemli olduğunun vurguladı. Fuarın bu sene 6’ncısının düzenlendiğini kaydeden Tütüncü, 'Hem bir zirve olması bakımından, önemli bir değer kazandırması açısından son derece önemli bir etkinlik. Bu kış aylarında dış ve iç turizme canlılık katacak çok önemli bir fuara imza atmaktayız. Dünya genelinde birçok fuara katıldığımızda görüyoruz ki ANFAŞ bir çok ülkeyi geride bırakmış' diye konuştu.

Hakan Tütüncü 'Geçtiğimiz sene yaptığımız davet sisteminin biraz daha faydalı olduğunu anladık. Bu sene de çok daha aktif bir tanıtım yapıyoruz. Bu fuarda geçen seneye göre çok daha fazla ziyaretçi olacak' diye konuştu. Geçen sene Arap coğrafyasından çok değişik katılımlar olduğunu belirten Tütüncü,  'Tüm bunlarla birlikte uluslararası noktada belli bir seviye kazandık. Bu sene bunun biraz daha üst düzeyde olmasını düşünüyoruz. Avrupa’dan ziyaretçiler beklemekteyiz. Kardeş belediyelerimiz bulunuyor. Yurt dışındaki kardeş belediyelerimiz davet ediliyor. Yabancı konuklarımız katılacak. Büyük bir azim ve istikrarla çalışmaktayız. Belediye başkanlarımız yakından takip ediyorlar' diye konuştu.

 

antalya teknoloji fuarı

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER