Mobil Teknoloji

LG Nexus 5X Fiyatı - Çıkış Tarihi ve Özellikleri neler?

LG Nexus 5X Fiyatı - Çıkış Tarihi ve Özellikleri neler?

Yeni LG Nexus 5X Özellikleri nelerdir Türkiye Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı LG Nexus 5X Haberi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar

Yeni LG Nexus 5X Özellikleri nelerdir - Türkiye Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatı - LG Nexus 5X Haberi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar ve bilgiler en son dakika bilgileri haberimizde.Google'ın edilen LG Nexus 5X akıllı tefonunun ayrıntıları...

 

Google'ın beklenilen LG Nexus 5X cihazı eylül ayı sonunda tanıtıma çıkacak.

 

Google’ın bu sene tanıtacağı Nexus akıllı telefona dair bilgilere gelmeye başladı. Son haberlere göre Google 29 Eylül’de San Francisco’da düzenleyeceği bir etkinlik ile iki yeni akıllı telefonu kullanıcılarına tanıtacak.

 

Huawei tarafında hazırlanan 6 inçlik Nexus akıllı telefonun fiyatı henüz bilinmemekte ama 5.2 inçlik LG Nexus 5X’in [büyük ihtimal telefonun isimi de bu şekilde olacak] ilk fiyat bilgisi ortaya çıktı.

 

Google, Nexus 5X ile düşük fiyatlı Nexus fiyatlarına geri dönecek gibi düşünülmektedir. Nexus 6 fazla fiyatı sebebiyle kullanıcılarda beklentileri karşılamamıştı.

 

Piyasaya Nexus 5’den biraz daha yüksek bir satış fiyatı ile çıkacağı duyulan Nexus 5X’in, 449 dolar olan 32GB ve 399 dolar olan 16GB alana sahip iki modeli sunulacak. Bunun dışında piyasaya, beyaz, siyah ve mavi renk seçenekleriyle sunulacak.

 

Nexus 5X’in 32GB’lık modeli 399$, 64GB olan modeli ise 449$’dan satışa sunulacak. Üstelik Nexus 5X tanıtıma çıktığı gün Google Play Store da listelenmiş olacak.

 

LG Nexus 5X’te Full HD ya da Quad HD 5.2 inç büyüklüğünde ekran, 3/4GB RAM, Snapdragon 808, 32/64 dahili depolama, 5MP ön kamera, 16MP arka kamera, USB Type-C, 2.860mAh kapasiteli pil, parmak izi okuma sensörü ve Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminin bulunacağı da muhtemel.

 

 

Nexus 5X

Nexus 5X – LG And Google, Together Again! | LG Blog

 

 

LG Nexus 5X

LG Nexus 5X Name, Launch Date, and Pricing Tipped | NDTV ...

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER