Diğer

Lenovo Vibe P1 Turbo efsane geliyor!

Lenovo Vibe P1 Turbo efsane geliyor!

En fazla satan dördüncü akıllı telefon üreticisi olarak da Lenovo bilinirken geçilen ay bazı cihazlar tanıtan firma şimdilerde ise Lenovo Vibe P1 Turbo duyurusunu yaptı

Lenovo resmi olarak Vibe P1 Turboyu tanıttı fakat telefonun ne zaman piyasaya sunulacağı bilinmiyor.

 

En fazla satan dördüncü akıllı telefon üreticisi olarak da Lenovo bilinirken, geçilen ay bazı cihazlar tanıtan firma şimdilerde ise Lenovo Vibe P1 Turbo duyurusunu yaptı.

 

Ağustos aylarında Lenovo'dan Vibe P1'in Pro modelinin çıkacağına ilişkin bazı ipuçları alırken, bunun dışında telefonun görselleri de sızdırıldı. Bu telefon resmi olarak bildirilirken, şirket Lenovo Vibe P1 Pro değilde Lenovo Vibe P1 Turbo tarzında cihazı adlandırmış.

 

Vibe P1 Turbo 5.5″ dokunmatik ekran bulundururken, telefonun ekran çözünürlüğü 1920×1080 piksel Full HD yapılmış. Yeni Vibe P1 Turbo Qualcomm şirketince geliştirilen sekiz çekirdekli işlemcili bulunduran Snapdragon 615 yonga bulunduruyor.

 

2GB sistem belleği yanında arttırılabilir 16GB dahili veri depolama bulundurmakta, dual LED flaş desteği ile 13MP arka kamerası var ve ön kamerası 5MP olarak tasarlanmış.

 

Bu cihaz 5.000mAh batarya ve 24W Quick Charge 2.0 desteği de içeriyor. Bunların yanında Google Android 5.1 Lolllipop Mobil işletim sistemine de cihazda bulunacak.

 

 

 

Lenovo Vibe P1 Turbo pictures, official photos

Lenovo Vibe P1 Turbo pictures, official photos

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER