Android

Lenova Vibe P1 özellikleri ve Fiyatı

Lenova Vibe P1 özellikleri ve Fiyatı

Lenova Büyük bataryalı ve ortalamanın üstünde özelliğe sahip yeni akıllı telfonu olan Vibe P1 Turbo’yu piyasaya süreceğini duyurdu. İl olarak Hindistan ve çinde satışa sunduğu ve diğer ülkelere daha sonra ulaşan Lenova yoga Tab 3 pro adlı ürünün yine o ülkelerde daha fazla satılmıştı.

Lenova Büyük bataryalı ve ortalamanın üstünde özelliğe sahip yeni akıllı telfonu olan Vibe P1 Turbo’yu piyasaya süreceğini duyurdu.  İl olarak Hindistan ve çinde satışa  sunduğu ve diğer ülkelere daha sonra ulaşan Lenova yoga Tab 3 pro adlı ürünün yine o ülkelerde daha fazla satılmıştı.

5.5 inç ve Corning Gorilla Glass 3 koruma teknolojisine sahip ekran ile 1.5 ghz hızında çılan 64 bitlik snapdragon 615 işlemcisi de 8 çekirdekli. 3 gb ram ve 128 gb kadar yükseltilebilen 32 gb lık kapasitesi bulunmakta.  Ayrıca arka kamerası 13 ön kamerasıda 5 MP olan lenova Vibe P1 adroid işletim sistemi  ile geliyor.


Vibe P1 Turbo

Ayrıca batarya boyutu ise 5000 mAh ile 24W turbo şarj özelliği ile Vibe P1 modeli 5 dakikalık şarj süresi ile 3 saat konuşma gibi büyük bir vaat sunuyor.  Ayrıca altın, gümüş ve grafiti grisi olmak üzere 3  ayrı renk seçeneği ile satışa sunulacak olan Vibe P1 turbo 297 dolar ile satışa sunulacak. Ayrıca model büyük ihtimalle Avrupaya ve Türkiye de geleceği konusunda düşünüyorum.

lenova Vibe P1 turbo

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER