Android

HTC one M10 Ekranla ve Kamerayla Kullanıcıları Şaşırtacak

HTC one M10 Ekranla ve Kamerayla Kullanıcıları Şaşırtacak

HTCI geleceğimiz günlerde duyurulması beklenirken bir twitter hesabında net bi şekilde ekranın ve kamerasının üstün özelliklere sahip olacağı açıklaması geldi.

HTC’nin Yeni modeli için elimize yeni bilgiler geçti. Bu bilgiler ekranı ve arka kamerasıyla ilgili bilgilerdi. Bu bilgilere nasıl ulaştığımızı merak edenler için mobil dünyasının yakından takip ettiği twitterda @llabtoofer  adlı kullanıcı cihazın kamerasını ve ekranı hakkında detaylı bilgiler paylaştı. Kesin olduğunu defalarca belirtti.

Perfume Kod Adlı one M10 adlı sürümün 5.2 inc büyüklüğünde WQHD çözünürlüğünde ekrana sahip olduğu sony IMX377 sensörlü 12 MP çözünürlüğünde arka kamerasının olacağının yanı sıra HTC’nin rakiplerini al aşağı etmek için uğraştığı 1.55 um piksel boyutunun da bu model ile geleceği yazıldı. 

HTC Yeni Modelinin Bilgisi one M10 twitter da sızdı

HTC, yeni telefonunda belli ki hem odaklanma bununla beraber düşük ışıkta maksimum kaliteli fotoğrafların elde edilmesi üzerinde yoğunlaşmış. Lazer otofokus ve faz idraklamalı otofokusun da olacağı iddia edilen HTC One M10, odak noktası ‘kamera’ olan kullananların ilgisini çok fazla çekecektir.

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER