Android

Sony Tüm kullanıcılarını düşündü

Sony Tüm kullanıcılarını düşündü

Sony Xperia Z5 sürümü amiral gemisi olmasına rağmen birkaç ay önce adroid marshmollow sürümü güncellemesi almaya başladı. Diğer sürümlerdede kullanabilicek

Adroid Marshmallow  sürümü geçtiğimiz sene ekim ayında yayınlanmasına rağmen Sony istediği kullanıcı sayısına ulaşmayınca deneme sürümünü yayınladı. Şuanda kullanıcıların neredeyse tümü amiral gemisi olarak adlandırılan modeller ile kullanıyor.

Experia Z5 de bunlardan birisiydi. Sony Xperia Z5 sürümü amiral gemisi olmasına rağmen birkaç ay önce adroid marshmollow sürümü güncellemesi almaya başladı. Sony’nin diğer modelleri olan Z2, Z3 ve Z3 Compact kullanıcıların ise biraz beklemesi gerekiyordu. Ama sony bu sürümleri kullanan kullanıcıları düşünmüş olmalı ki onlar için de geliyor.

Sony Tüm kullanıcılarını düşündü

Google Play store da Xperia beta programı olarak sunuma gönderen Sony, diğer Xperia kullanıcılarının da android 6.0 sürümünü kullanma deneme fırsatı sunuyor. Fakat deneme sürümünü belirli kullanıcı indirebilen bu deneme sürümü ülkemize ne zaman gelir kaç kişi kullanabilir onu bilmiyoruz. Öğrenir öğrenmez Teknoif.com da yerini alacaktır.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER