Bilgisayar Oyunları

Battlefield Hardline Betrayal güncellemesi

Battlefield Hardline Betrayal güncellemesi

Bu eklenti, Dört yeni harita, Yedi yeni Silah, İki yeni araç ve silahlarınızı özelleştirip deneyeceğiniz Gun Range ile geliyor.

Oyun yapımcıları Electronic Arts ve Visceral Games, Battlefield Hardline adlı oyunu geliştirmeye yeni yeni özelikler eklemeye devam ediyor. Mart Ayının sonunda Betrayal isimli yeni bir eklenti gelecek. Özellikle Visceral Games oyuna kılıç eklemeyi planlıyor.

Bu eklenti, Dört yeni harita, Yedi yeni Silah, İki yeni araç ve silahlarınızı özelleştirip deneyeceğiniz Gun Range ile geliyor. Haritalar ise Alcatraz, Chinatown, Cemetery ve Thin ice. Ayrıca Batrayal’e ulaşmak için Premium üyelik istiyor.

Battlefield Hardline güncelleniyor

Batrayal’in yanı sıra oyunu ücretsiz oynamak isteyenleri de düşünerek, onlar için de önümüzdeki ay 11 adet yeni silah ve düzenlememeler Battlefield Hardline da yerini bulacak.

Battlefield Hardline: ile ilgili ayrıntılı bilgi önümüzdeki aylarda güncelleme tamamlandıkça ulaşacaktır. Bilgilere erişim sağladıkça sizlerle de paylaşım sağlayacağım. Fakat belirtmek gerekirse Bazı kullanıcılar oyunda ki kılıç konusunda bayağı şaşkın. İlerleyen günlerde neler olacak sabırsızlıkla bekliyoruz.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER