Ürün İncelemeleri

CES 2016 Fuarı Casio WSD F10 İnceleme

CES 2016 Fuarı Casio WSD F10 İnceleme

Casio WSD F10 adlı dayanıklı yapıya sahip akıllı saati inceledik

Casio WSD-F10 adlı dayanıklı yapıya sahip akıllı saati inceledik

CES 2016 fuarında gezmeye devam etmekteyiz. Sıradaki incelediğimiz ürünümüz Casio’nun ürettiği akıl saat WSD-F10, Android wear işletim sistemi bulunan pazardaki en sağlam akıllı saat olma özelliğini taşımaktadır.

fazla dayanıklı ve şık bir tasarımı olan Casio WSD-F10 ürününde 1.32 inç boyutunda 300 x 320 çözünürlüğü bulunan çift katmanlı ekran bulunuyor. Siyah beyaz ve renkli moduyla kullanma imkanı sağlayan Casio, WSD-F10 modeliyle Timepiece Mode ismini verdiği güç tasarrufu moduyla 30 güne kadar pil ömrü imkanı sunuyor.

Bu saat kaslı ve şık görünümü ile de piyasadaki akıllı saatlere oranla fazla agresif çizgileri bulunuyor. Bunların dışında saatin farklı renk seçenekleri olması da meraklılarına favrori renklerini bulmalarını imkan sunuyor.

Android Wear işletim sistemi bulunan akıllı saatler içinde, dayanıklılık konusunda en iddialı model olan Casio WSD-F10, toza ve suya karşı dayanıklı olarak üretildi ve 50 metreye kadar su basıncına dayanıklı olduğu duyuruldu.

Askeri sağlamlık standartları konusunda da bu özellikleri destekleyen saat, farklı ortamlarda akıllı saat kullanımına elverişli olmasıyla farklı bir sınıfta yer bulacak gibi görünüyor.

Zorlu ortamlar göz önünde bulundurularak üretilen saat, güneşin doğuş ve batış bilgileri, pusula, hız, katededilen mesafe, gibi outdoor aktivitelerin takip edilmesine de imkanı sağlıyor.

Android Wear işletim sistemiyle gelen saatin arayüzü, tasarımı ile son derece uyumlu görünmekte.
Üreticisi Casio olan akıllı saatin fiyatı ise 500$ olarak piyasaya çıkacak.

 

 

 

Casio WSD-F10 Outdoor Smartwatch Revealed at CES 2016

Casio WSD-F10 Outdoor Smartwatch Revealed at CES 2016

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER