Android

Samsung da Marshmallow Güncellemesi

Samsung da Marshmallow Güncellemesi

S6 ve S6 edge modellerine android’in yeni sürümü olan 6.0 Marshmallow güncellemesi geldiğini resmi olarak duyurdu.

Samsung dan yeni haber! S6 ve S6 edge modellerine android’in yeni sürümü olan 6.0 Marshmallow güncellemesi geldiğini resmi olarak duyurdu. Şimdilik bu iki modelle dağıtımı başlanan güncelleme ilerleyen günlerde dünyada ki diğer modellere de dağıtımı yapılacak.

Edge için büyük güncelleme

Özellikle S6 edge için çok fonksiyonel yenilikler getirilen güncellemede,  260x550 piksel genişliğinde yan ekran sunacak. Daracık ekranda çalışmak yerine, bu yenilikle birlikte tüm kısayol işlevlerini rahatlıkla geniş özellikte takip ve kontrol edilecek.

Edge için android 6.0 güncellemesi

Edge için yazıların daha okunur hale gelecek büyüklükte olması ve kişi kısa yollarının daha kullanışlı hale gelmesi ise S6 edge çok daha kullanışlı olacak. Ayrıca metre, pusula, flaş kullanımı gibi kullanışlı özellikler eklenen edge, bu güncellemede en çok kullanıcılarının yüzünü güldüren mobil cihaz.

edge marsmallow güncellemesi

Son olarak edge+ modeline getirilmesi düşünülen güncelleme ile, samsung edgede yaşatmak istediği farkı bu yolla kat etmiş olacak.

Henüz ülkemizde dağıtılmayan güncelleme pek yakında ülkemize de gelebilir. Her an güncellemeleri kontrol etmenizde fayda var.

edge de güncelleme

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER