Mobil Teknoloji

Iphone 7 su geçirmez Ekran İle geliyor

Iphone 7 su geçirmez Ekran İle geliyor

kullanıcın birde elleri ıslaksa sorunsuz bir şekilde kullanma ve çalışma imkanı da sunuyor. Iphone 7 ekranı su geçirmez geliyor!

IPhonde bu olay aslında daha önceleri de sürümler modeller çıktıkça duyduğumuz şeyler. Mobil cihazlar hayatımızda her anında yanımız da olduğundan bir model çıkmadan önce söylentiler her zaman önemli olmuştur. O cihazın kalitesini ve popülerliğini artıran bir kavramdır.

Cihazın dayanıklılığını mübalağa ederek kıvrılabilen ekran su geçirmez ekran gibi bir çok terim yer almıştır. Iphone 7 daha çıkmadan gelen söylentiler ardı arkası kesilmiyor. Hatta bu sefer ki haberimizde sadece fısıltı gazetesinin ortaya attığı bir iddiayla sınırlı değil.

Iphone 7 su geçirmezlik geliyor

Aralarında Apple başta çekmek üzere akıllı mobil cihazların ekranlarını tedarik eden firma Japan Display, Yeni nesil bir ekran olan Pixel Eyes LCD ekranını tanıttı. Çerçeve ölçüsü normalde 0.8 mm olan ölçü şimdi ise 035 mm’ye kadar düşürdü hatta 1mm inceliğinde kalemleri de algılayabiliyor.

Bu yeni nesil ekran, kullanıcıya profesyonel bir çalışma imkanı sağlarken, kullanıcın birde elleri ıslaksa sorunsuz bir şekilde kullanma ve çalışma imkanı da sunuyor. Iphone 7 ekranı su geçirmez geliyor!

Iphone 7 yeni söylenti

Iphone 7 çıkmadan bizlere bildirilen haberlerde genellikle sağlamlığından bahsettik. Diğer Iphone 7 haberlerimizde de bundan sıkça bahsettik. Iphone 7 sadece ekran değil gövdesi de kolay kolay su geçirmeyecek şekilde tasarlandı.

Iphone 7 yeni özellikleri

Ayrıca okurlarımıza şunu da belirtmek istiyorum. Su geçirmezlik özelliği tümüyle suya sokun anlamına gelmiyor. Elleriniz ıslaksa binevze sudan koruyabiliyor. Kalkıp da suyun içine sokmaya çalışmayın. :) fakat şunu da aktarayım bir bardak su döküldüğünde küçük çaplı bir kalp krizi geçirmenize gerek yok çünkü söylentilere göre ona dayanabiliyor. Iphone sağlam geliyor fakat önümüz yaz Iphone ile denize girmeye çalışmayın. :)

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER