Mobil Teknoloji

Galaxy S7 ve S7 edge de Su geçirmez

Galaxy S7 ve S7 edge de Su geçirmez

Samsung Endonezya Tarafından Youtube liste Dışı paylaşılan video, ülkemizde olmak üzere tüm dünya ya çok hızlı yayıldı.

Samsung, Önümüzde ki Pazar günü 21 şubat 2016 da MWC 2016 da resmi olarak Galaxy S7 ve S7 edge modellerini tanıtacak. Şimdiye kadar modellerin hakkında sürekli duyduğumuz ve sızmış olan haberlerin çoğuna bakarak bu iki modelin tanıtılmadan önce hemen hemen tüm özellikleri zaten belli olmuştu. Samsung, bu yeni iki modeline Kablosuz şarj ve Su geçirmezlik de ekliyor. Mobil Dünyası Yarışıyor.

Haber samsungun çıkardığı son videoda garanti hale geldi. Samsung Endonezya Tarafından Youtube liste Dışı paylaşılan video, ülkemizde olmak üzere tüm dünya ya çok hızlı yayıldı. Video da kablosuz şarj özelliğine ve suya karşı dayanıklı olduğuna dair kurgu işlenmiş.

Ayrıca samsung bu video reklam da, Samsung Gear serisine de dikkat çekmiş ve yeni gelen modellerle uyumluluğunu ön plana çıkartmış. Video da S7 edge olduğu belli olsa da aynı özellikler büyük ihtimalle S7 ‘yede gelecek.   

Youtube Video başlık : Samsung Galaxy Get Ready For #TheNextGalaxy

Sevgili okurlar video her an kaldırılabileceği için maalesef siteye koymadım. Youtube sitesinden veya Google arama motorlarından bu video başlığını aratarak bulabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER