Bilgisayar Oyunları

En iyi Hikaye hangi Oyunda?

En iyi Hikaye hangi Oyunda?

Oyun dünyasında en iyi hikayeyi sunan oyun hangisi onları inceledik ve sizlere sunuyoruz.

Geçtiğimiz yılın sonuna doğru ilk olarakXbox One ve Xbox 360 özel olarak çıkışını gerçekleştiren Rise of the Tomb Raider, ardından 2016 Ocak ayında PC için oyun raflarındaki yerini almıştı.

İnceleme puanları ve oynanış deneyimlerine dayanarak oldukça beğenilen bir oyun olan Rise of the Tomb Raider, şimdiden yılın oyunlarına aday gösterilen bir yapım olarak karşımıza çıktı.

16-02/16/rise-of-the-tomb-raider.jpg

Oyunu iyi yapan başlıca özelliklerden biri de sunduğu kaliteli senaryomoduyla sağladığı akıcılık ve heyecandı. Square Enix'in oyunu bu başarısını aldığı yorumların yanı sıra kazandığı ödüllerle de pekiştirmeye devam ediyor. 

Amerikalı yazarlar tarafından düzenlenen Writer's Guild Awardsetkinliğinde en iyi senaryoya sahip oyun ödülü Rise of the Tomb Raider'a verildi.

Bir diğer adaylar olan The Witcher 3: Wild Hunt, Assassin's Creed Syndicateve Pillars of Eternity for the Honor gibi başarılı hikayelere sahip oyunların yanında ödülü alan taraf Lara Corft oldu. 

16-02/16/the-last-of-us-left-behind_566336.jpg

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yılın kazananı ise Alien: Isolation veAssassin's Creed Unity gibi oyunları geride bırakan The Last of Us: Left Behind olmuştu. 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER