Oyun Dünyası

Doom Serisinin En Uzun Hikayesine Olun

Doom Serisinin En Uzun Hikayesine Olun

Tabi ki beklentiler bu 13 saatin heyecan dolu geçmesi yönünde zira 2004 senesinde piyasaya çıkan son oyun

Yapımcısı id Software olan ve Bethesda tarafından dağıtılacak olan yeni Doom, 6-7 saat uzunluğunda hikayesi bulunan diğer FPS oyunlarının tersine 13 saat uzunluğunda bir senaryo moduyla geliyor.

 

Tabi ki beklentiler bu 13 saatin heyecan dolu geçmesi yönünde zira 2004 senesinde piyasaya çıkan son oyun, özellikle de ilk çıktığı zamanlardaki haliyle teknik mükemmelliğini hikayeye uygulamaktan uzaktı ve bir kez oynandıktan sonra, eğer Doom ve türün serisinin özel hayranı değilseniz bir kez daha dönüp bakmanız da pek muhtemel görünmüyordu.

 

Xbox One, PC ve PlayStation 4 için piyasaya sunulacak olan oyunun 100 pound fiyatıyla Collector's Edition versiyonu da geçen günlerde açıklama ile duymuştuk. Sayısı sınırlı üretilecek olan ve oyunculara Metal bir kutu ile sunulacak olan Collector's Edition versiyonunun içerisinden 12-inç büyüklüğünde bir Revenant figürü de çıkmaktadır.

 

Bununla beraber bu pakete ön sipariş ile sahip olduysanız çoklu oyuncu modunda kullanılabilir id Software logoları, özel yetenek paketleri ve renkler de hediye olarak sizlere verilecek.

 

 

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER