Medya

Samsung 360 Derece Canlı Galaxy S7 Lansmanı

Samsung 360 Derece Canlı Galaxy S7 Lansmanı

2016 senesinin merak edilen telefonları bulunan Galaxy S7 nin tanıtım yapılacağı lansmanını evinizden 360 derece video özelliği ile keyfini çıkarabilirsiniz

21 Şubat Pazar günü yapılacak olan ve sonunda uzun zamandır 'şu özellik olacak',  'şöyle görünecek', 'bunu yapacak' gibi bir sürü sızıntıyla gündemimize düşen Galaxy S7 modelinin görücüye çıkarılacağı 'Galaxy Unpacked 2016' aktivite öncesi Samsung, telefonu merakla bekleyenlere unutulmaz bir hizmet sunma hazırlığı içerisinde.

 

Yapılan duyuruya göre Samsung, devamlı artan VR kullanımı ve bununla gelen 360 derece video olayını ilk defa bir etkinlik ile kullanarak yine bir ilke imza atacak. Bununla Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde sunulacak telefonu evinizde PC, akıllı telefon veya tabletiniz ile izleyebileceksiniz.

 

360 derece ve canlı yayın özelliği izleyenlere 4 platformda gösterilecek. Bunlar sahnenin solu, sağı, oditoryum ve merkezi olacak. İzleyenler bunlardan bir tanesini seçtikten sonra lansmanı izleyecek. Peki gelelim asıl önemli olan konuya; bu etkinliği nasıl, nereden izleyebilirsiniz?

 

Tanıtımı takip etmek isteyenler bu adresten 360 derece canlı yayın yapılacak olan sayfaya bakabilirsiniz.

 

Ve son olarak Gear VR kullanıcıları, Oculus Mağazasında bulunan 'Unpacked 360 View' uygulamasını yükleyerek etkinliğe ulaşabilirler.

 

 

Söylediğimiz gibi S7 Edge ve Galaxy S7'nin tanıtımı 'Galaxy Unpacked 2016' lansmanı 21 Şubat Pazar Günü düzenlenecek. Etkinliğin başlama saati 20:00.

 

Samsung Galaxy S7 launch event will be live streamed in 360 ...

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER