Medya

​Türk Telekom Mobil Cihazlara Bedava İnternet Kampanyası

​Türk Telekom Mobil Cihazlara Bedava İnternet Kampanyası

Avea yı kendi bünyesine katan Türk Telekom kullanıcıları için kampanya bombasını patlattı

Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom oldukça önemli bir olaya imza atmıştı ve TTNET ile Avea'yı resmi bir şekilde tek bir çatı altında bir araya gelmişti. Bu olaydan sonra, çok kısa bir süre içinde de GSM operatörü Avea kullanıcılarının telefonlarında Türk Telekom yazısı yavaş yavaş çıkmaya başladı.

 

Şimdide Avea'nın tahtını alarak yeni GSM operatörü olan Türk Telekom'dan mobil cihaz kullanıcıları için ilk kampanya bombası başlıyor. Türk Telekom, mobil kullanıcılarına haftada 2 gün cepten interneti hediye verecek.

 

Bu senenin sonuna kadar devam edecek kampanya dahilinde faturasız ve faturalı Türk Telekom müşterilerine, her haftanın 2 günü ücretsiz internet verilecek. Bu kampanyadaki ücretsiz internetin aylık limiti ise 2GB olarak sınırlandırıldı.

 

 

Kampanyadaki ücretsiz internet kullanımı yapacağınız iki günün, hangi iki gün olacağı konusunda açıklama, bu kampanyaya katıldıktan sonra Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesajı ile açıklanacak. Katılmak için 'HEDIYE 2 GUN' yazın ve 5555'e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

 

Bu yeni müthiş bedava internet kampanyası hakkında daha fazla açıklayıcı bilgi için bu adrese bakabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER