Diğer

Teknolojik ev tasarım fikirlerine örnek siteler

Teknolojik ev tasarım fikirlerine örnek siteler

Evlerimizin dekorasyonuna da çok büyük özen gösterdiğimizden ötürü, teknolojik ev tasarımları hayatımızda hiç olmadığı kadar fazla bir yer tutuyor.

Günümüzde bir çok site artık teknoloji ile donatılmış durumda. Günlük hayatımızda bir çok elektronik eşya kullanıyoruz ve bunların bir çoğu evlerimiz ve yaşam alanlarımızla ilgili. Evlerimizin dekorasyonuna da çok büyük özen gösterdiğimizden ötürü, teknolojik ev tasarımları hayatımızda hiç olmadığı kadar fazla bir yer tutuyor. Lafı fazla uzatmadan kendi alanlarında uzmanlaşmış bir kaç blog tanıtmak istiyorum sizlere
1 -  Batroom design ideas : Bu site özellikle evlerimizdeki banyoların tasarımları konusunda oldukça uzman bir ekip tarafından günlük olarak güncellenmektedir. Site son derece büyük bir görsel arşiv durumundadır. Evlerinde banyolarını yenilemek isteyenler veya yeni banyo oluşturmak isteyenler için öneriyoruz.
2 - Bedroom design ideas : Söz konusu site modern yatak odaları ve yatak odası tasarımları hakkında her türlü görsel ipucunu bizlere sağlıyor. Dekor fikirleri ile son derece yararlı bir site olduğunu söyleyebiliriz.
3 - Dining room design ideas : Evlerimizde en çok zaman harcadığımız ve en çok mutlu olduğumuz yerlerden birisi de yemek odalarıdır. Yemek odaları için gerekli olan tüm dekor fikirleri ve mobilya örneklerini görsel olarak siteden bulabilirsiniz.
Ev dekorasyon fikirleri konusunda uzman birisi olarak yukarıdaki 3 siteyi sizlere kesinlikle öneriyorum.
Esen kalın...

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER