Diğer

Ev dekorasyonlarında teknoloji devrimi

Ev dekorasyonlarında teknoloji devrimi

Ev dekorasyonu deyince fazla sitenin akla gelmemesinin temel sebebi yeteri kadar görsel arşivi bulunan sitenin çok az olmasından kaynaklanıyor.

Hayatımızın en azından yarısını geçirdiğimiz evlerimiz için ne kadar özen göstersek az. Günümüzde milyonları bulan internet sitelerinde de ev dekorasyonu konusu oldukça fazla popüler. Ev dekorasyonu deyince fazla sitenin akla gelmemesinin temel sebebi yeteri kadar görsel arşivi bulunan sitenin çok az olmasından kaynaklanıyor. Sizlere bu gün ev dekorasyonu, mutfak dekorasyonu ve oturma odası dekorasyonu konusunda uzman  olan 3 site tanıtacağım.
1 - Haus dekoration : Almanca içeriğe sahip bu web sitesi günlük olarak en trend ev dekorasyon fikirleri hakkında görseller yayınlamakta. Son derece güçlü bir editör kadrosunun olduğu ise aşikar.
2 - Kitchen design ideas : Mutfak dekorasyonu konusunda uzman olan bu site ise İngilizce. Büyük bir görsel arşiv ve editör kadrosu bulunmakta. Güncel olarak günlük içerik girilmektedir. Site tüm tarayıcılarda ve tüm cihazlarda kusursuz olarak görüntülenmektedir.
3 - Living room design ideas : Evlerimizde en çok zaman harcadığımız yerlerden birisi olan oturma odaları güzel, modern ve teknolojik bir dekoru gerçekten hak ediyor.  İncelediğimiz siteler içerisinde en büyük görsel arşiv de bu sitede. Çok yakında çok iyi yerlere geleceğini umuyoruz.
Yukarıda tanıttığımız 3 siteden güvenle dekor fikirleri alabilirsiniz.
Siteleri incelemenizi özellikle öneriyoruz.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER