Medya

Swarm Mesajları Nasıl Silinir?

Swarm Mesajları Nasıl Silinir?

Bu yazımızı incelediğinizde mesajlarınızı uğraşmadan silebileceksiniz İşte ayrıntılar

Swarm Mesajları Nasıl Silinir? Son dönemlerin en fazla kullanılan yer bildirim uygulamalarından birisi olan Swarm yeni gelen güncellemesiyle beraberinde gelen uygulamadaki arkadaş listeniz ya da arkadaşınız olmayanlar kişilerle iletişim kurmak mümkün oldu.Şimdi herkesin aklındaki soru Swarm mesaj kutusu nasıl temizlenir?. Bu yazımızı incelediğinizde mesajlarınızı uğraşmadan silebileceksiniz. İşte ayrıntılar...

 

Mesajlaşırken mesajları nereden yazdığınız da uygulama içinde görünmektedir. Bu sayede Foursquare uygulamasının biraz daha önüne geçmiş olmaktadır. Mesajı gönderdiğiniz kişiler yazdıklarınızı nereden gönderdiğinizi haritada GPRS aracılığı ile net olarak görebilmektedir.

 

Mesajlaşmanın yanında bu yenilikle fotoğraf gönderme özelliği de geldi. Bunlarla Swarm daha eğlenceli olmaya başladı. Yalnızca check-in yapmak için değilde bunun yanında iletişimi de bir arada yürütmeyi amaçladığı yaptığı bu güncelleme ile kendini gösteriyor. Artık dostlarınızla buluşma planlarını Swarm üzerinden konuşabilir ve daha basit bir hale getirebilirsiniz. Yerinizi konum göndererek de mesajla belirtebilirsiniz.

 

Peki Swarm'da mesajlar nasıl silinir?

 

Swarm'da mesajları silme özelliği şu anda yok. Swarm yeni güncellemesinde bu özelliğin geleceğini açıkladı. Swarm’da mesajları temizlemenin net bir formülü olmasa da bir kaç çözüm var.

 

Yöntem 1 :

 

Konuşmalarını silmek istediğiniz kişinin profil sayfasına girin.

Sağ yukarı köşedeki arkadaş ekle kaldır ikonuna tıklayın.

Arkadaşlıktan çıkardığınız kişinin mesajları da otomatik olarak siliniyor.

 

Yöntem 2 :

 

Swarm'da ki mesajlar en fazla 7 gün bekletiliyor.

Telefonunuzun ayarlarına girin ve tarihi bu süreyi dolduracak şekilde ileri alabilirsiniz.

Bu yöntemde mesajlar görünmez. Fakat tarihi düzelttiğinizde mesajlar tekrar görünmeye başlar.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER