Bilgisayar Oyunları

Puanlı Giysi Giydirme Oyunları

Puanlı Giysi Giydirme Oyunları

Bilgisayarın başına oturduklarında ilk yaptıkları şey bir flash oyun sitesi açıp hemen güzel bir oyun bulmaya çalışmak.

Çocuklar gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da oyunları çok seviyorlar. Çocukların ihtiyaç duydukları şey biraz eğlenmek. Kız erkek fark etmeksizin hep en güzel oyunların peşindeler. Bilgisayarın başına oturduklarında ilk yaptıkları şey bir flash oyun sitesi açıp hemen güzel bir oyun bulmaya çalışmak. Erkekler futbol, araba yarışı gibi oyunlar ararken, kızlar genelde giysi giydirme oyunlarını seviyorlar.

Giysi giydirme oyunları için genel olarak, flash oyunların en çok tercih edileni diyebiliriz. Özellikle kızların severek oynadığı bu oyunların, oyun yelpazesi oldukça geniş. Klasik giydirme oyunlarının yanı sıra makyaj, alışveriş gibi birçok ögeyi de barındıran oyunlarda var. Bu oyunların içinde öyle bir alt kategori mevcut ki istinasız tüm oyuncular bayılıyor. Puanlı giysi giydirme oyunlarından bahsediyorum. Klasik giydirme oyunlarından farklı olarak puanlı giydirme oyunlarında yaptığınız kombinlere göre puan alıyor ve zevklerinizi değerlendirme fırsatı buluyorsunuz.

Bahsetmeye değer bir başka oyun kategorisi de tabi ki 3D Oyunlar. Bu kategoride yer alan oyunlar güzel grafiklere sahip ve ekstra programlar ile oynanabiliyorlar. 3D olarak oynanabilen araba oyunları, silah oyunları gibi çok sevilen oyunlar bu kategoriye dahil. 3D oyunlar kategorisinin en fazla oynanan oyunlarından biri olan Koş Fred Koş oyunundan kısaca söz etmek istiyorum. Koş fred koş hem kız hem erkek tüm oyuncular tarafından sevilen bir oyun ve kaliteli grafiklerle hazırlanmış. Oyunda peşine takılan azrailden kurtulmaya çalışan Koşucu Fred’in mücadelesine ortak olacaksınız. Türlü tehlikeler içinde koşan ve yakalanmamaya çalışan Fred’in kontrollerini ele alıp azrailden kaçmanız gerekiyor. 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER