Oyun Dünyası

Deadpool Oyunu Open World ile Yolda!

Deadpool Oyunu Open World ile Yolda!

Bir Kickstarter üyesi Deadpool un open world oyununu büyük ölçüde tamamlanadığını belirtti

Son dönemlerde en fazla ilgi odağı olan film Deadpool, artık yeni bir oyun olma hazırlıkları içerisinde. Son Deadpool bilgisayar oyunu örnek alınarak yeni bir Deadpool oyunu geliştiren ve bu oyunu open world [Assassin's Creed ya da Witcher] stilinde yapan David Davenport, bu yeni geliştirilen Deadpool oyununu Kickstarters'a bağış toplamak planı ile sundu.

 

Bu yeni Deadpool oyununun büyük bir bölümünün bittiğini [kendi deyimiyle %90'ı bitmiş] ve diğer bölümün tamamlanması için az da olsa desteğe gerek duyduğunu vurgulayan becerikli geliştirici, bu oyunu bitirmek amacı ile yalnızca 1000 dolarlık bir limit verdi. Paranın bulunmasının ardından oyunu bitireceğini ve piyasaya sunacağını söyleyen Kickstarter üyesi, yeni oyundan hiçbir görüntü paylaşmamış olmasına rağmen yalnızca 3 gün gibi kısa bir zamanda 1000 dolar sınırını geçmişti. Toplam 9 sponsordan gelen para ile bu sınırı aşan David, eğer birkaç Kickstarter üyesi gibi toplanan parayla kaçma kararı almazsa kısa zaman içinde oyununu piyasaya sunacak.

 

Oyunun New York ve Kanada'da geçeceğini belirten David, Kickstater destekçilerine ' yeni oyunun %90'ından fazlasını bitirdim, yani paranızın boşa gitmesi gibi bir şey söz konusu değil' şeklinde mesaj vermişti.

 

Deadpool-Video-Game-Remastered ...

 

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

YORUM GÖNDER