Yaşam

PAYPal Kapanıyor.

PAYPal Kapanıyor.

paypal neden kapanıyor. nedeni olaiblir, tüm bu soruların cevabı haberin devamında.

Bildiğiniz gibi dün akşam saatlerinde ortaya çıkan ve sizlere de buradan bahsettiğimiz gibi ülkemizde özellikle yayıncılar ve yurt dışından alışveriş yapanların yoğun olarak kullandığı, birçok şirketin de yurt dışı ilişkilerinde kullanmış olduğu PayPal'ın BDDK'dan lisans alamaması sonucunda kapanacağını duyurmuştuk. Hemen ardından ortaya çıkan söylentiler ise BKM'nin Troy hamlesinden dolayı böyle bir sorun olduğu, hatta PayPal Kart'ın da İninal için kaldırıldığı gibi bilgiler dolaşmaya başladı.

Ancak Teknomono'dan Sn. Aytun Çelebi, konu hakkında çok yararlı ve kafalardaki soru işaretlerini giderecek bir yazı yazmış. Biz de bu açıklamanın önemli olması sebebiyle buradan da sizlere duyurmak istedik. Şimdi ise başlıklar halinde PayPal'a ne oldu? Ne olacak? Neden kapanıyor gibi soruların cevaplarına bakalım.

3 Yorum Mevcut

hüsamettin

hüsammetin kıllı bacak yeni yorum

Hasan

hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir. hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir. hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir. hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir. hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir. hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir. hasanın ilk yorumu deneme amaçlı tekrar tekrar yazılarak gönderilmiştir.

kemal

kemalin yeni mesajı yorumu deneme amaçlıdır.

YORUM GÖNDER