Medya

Eğlenerek Öğreten Kişisel Blog sitesi

Eğlenerek Öğreten Kişisel Blog sitesi

Türkiyede blog yazarlığı elbette zor bir durum haline gelmiştir. yapılan çalışmaların bir çoğu ise internetin çöplük web sitesi durumundadır. bir konu üzerinde yorum yapmak ise bir bloger için içinden çıkılmaz bir durum haline gelmemelidir. takip edilesi web sitelerin yanı sıra eğlenerek

        Türkiyede blog yazarlığı elbette zor bir durum haline gelmiştir. yapılan çalışmaların bir çoğu ise internetin çöplük web sitesi durumundadır. bir konu üzerinde yorum yapmak ise bir bloger için içinden çıkılmaz bir durum haline gelmemelidir. takip edilesi web sitelerin yanı sıra eğlenerek öğreten sitelerde mevcuttur. işte bu tür web siteler Türkiyede sahip çıkılası öğretici bloglardır. yazarlarının yaşamdan gündeme detaydan habere her türlü yorum yapması bu tür kişisel blog için önü açık bir durumdur. sizlere bununla ilgili bir kişisel blog olan kahv6.net'i tanıtacağım.

      Çayınızı yudumlarken takip ettiğiniz bu sitede bir çok ipucu bulabilirsiniz. bunlar hayatınızı kolaylaştıracak olan ipuçlarıdır. hayatta herşey zorluklardan ibaret olmadığı gibi zorluklarlada baş etmeyi öğreten öğretici bir web sitesidir. kategorileri ile bir çok konuda yazılar paylaşmaktadır. geleceğe ışık tutan bir bilgi deposudur. 

     Takip ettiğim kahv6.net'in sahibi ve yazarı ise gözlemlerime göre, hayal gücü yüksek girişimci bir arkadaş olduğudur. yazılarında taraf tutmaması ise en önemli ve benim en çok beğendiğim hususlardan birisidir. kahv6.net internetin kaliteli web sitelerinden olduğu için sizlerinde takip etmesini açıkcası isterim. iyi okurlar.

2 Yorum Mevcut

Orhan

asd

Mustafa

Merhaba güzel bir yazı

YORUM GÖNDER