Call of Duty Black Ops 3 Bu Haftasonu Ücretsiz!

Yalnızca aylar önce piyasaya sunulan ve piyasaya sunulmasından sonra çoğu Call of Duty severden geçer not alan Black Ops III, önceki Call of Duty oyunlarına göre biraz farklı bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen çok beğeni almıştı.

 <

Deadpool Oyunu Open World ile Yolda!

Son dönemlerde en fazla ilgi odağı olan film Deadpool, artık yeni bir oyun olma hazırlıkları içerisinde. Son Deadpool bilgisayar oyunu örnek alınarak yeni bir Deadpool oyunu geliştiren ve bu oyunu open world [Assassin's Creed ya da Witcher] stilinde yapan David Davenport,

Osmanlı Savaşları Oyunu Çıktı

Osmanlı zamanındaki savaşlardan ilham alınarak 3 sene önce web tabanlı 3 boyutlu strateji oyunu yapmaya karar alan 4 arkadaş, aldıkları finans desteği ile projelerini tabiri caizse 'geceli gündüzlü sürdürerek' bitirdi.

 

'Osm

Hitman Gereken Sistem Gereksinimlerini Açıkladı

Bu yılın merakla beklediğimiz bir diğer muhteşem oyunu Hitman sistem gereksinimleri resmi olarak duyurdu.

 

Yapımcılar oyunseverleri zorlayacak gibi görünüyor. Oyunun en düşük 8 GB Ram gerektirmesi ise nasıl bir oyun geliyor diye bizleri daha

World of Warcraft Legion Ek Paketi Sistem Özellikleri Duyuruldu!

Günümüzdeki neredeyse en büyük oyun firmalarından birisi olan Blizzard'ın eskimeyen ve unutulmayan oyunu World of Warcraft için önümüzdeki günlerde gelecek Legion ek paketinin sistem gereksinimleri duyuruldu.

 

Ge&cced